Ceny usług i części niższe nawet do 50%. 22 264...(zobacz) 22 264 32 34

TECHNOLOGIA

Pracujemy na systemie Piwis III – oryginalnym systemie diagnostycznym producenta Porsche, który umożliwia kompleksową diagnostykę i naprawę samochodów Porsche na najwyższym poziomie. Posiadamy 18 stanowisk wyposażonych w najnowszy system kontrolno-pomiarowy, ścieżkę diagnostyczną firmy MAHA oraz stanowisko do pomiaru geometrii podwozia firmy BOSCH. Działamy zgodnie z zasadami GVO. Wykonujemy przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne.

STANDARDY OBSŁUGI

Na bieżąco sprawdzamy poziom satysfakcji naszych klientów oraz podnosimy jakość usług. Do dyspozycji użytkowników VCentrum pozostaje całodobowy serwis VCENTRUM POMOC, który służy wsparciem przy awarii samochodu, kolizji drogowej lub podczas konieczności szybkiego umówienia przeglądu. Świadczymy kompleksowe usługi serwisowe, blacharskie, oferujemy duży wybór produktów finansowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy ekspertami w sprzedaży oraz odkupie samochodów klasy premium.

CERTYFIKOWANE CZĘŚCI

W serwisie VCentrum dbamy o utrzymanie samochodu Porsche w doskonałym stanie. Dysponujemy szerokim asortymentem zarówno oryginalnych części zamiennych jak i certyfikowanych części zastępczych z zachowaniem wysokiej jakości użytkowania i eksploatacji. W trosce o Państwa wygodę wszystkie komplety opon i kół są przechowywane na miejscu co gwarantuje szybką wymianę w razie nagłej potrzeby.

POTWIERDZONA JAKOŚĆ

Serwis VCentrum został serwisem Nr 1. w Warszawie wybrany przez klientów w rankingu Zumi 2014 oraz firma została wyróżniona w prestiżowym gronie Diamentów Forbesa 2015. Ponadto VCentrum otrzymało certyfikat Rzetelna Firma będący świadectwem wiarygodności i transparentności firmy.

ZAUFAJ SPRAWDZONEMU SERWISOWI

Zapoznaj się z opiniami naszych Klientów:

Back to top